سرودهای انقلابی هنر فاخری است که تاثیر ارزشهای انقلاب اسلامی را به رخ دشمنان می‌کشد
سرودهاي انقلابي هنر فاخري است که تاثير ارزشهاي انقلاب اسلامي را به رخ دشمنان مي‌کشد
احمد دهباشی مدیر کانون شیفتگان حضرت قائم (عج)؛

سرودهای انقلابی هنر فاخری است که تاثیر ارزشهای انقلاب اسلامی را به رخ دشمنان می‌کشد

نشست مشترک جشنواره سرود بچه هاي مسجد به همت ستاد فهما استان بوشهر و مشارکت کانون شيفتگان حضرت قائم (عج) و موسسه فرهنگي اجتماعي بوشهر برگزار شد.
شناسه خبر : 25502 تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۲۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان بوشهر: شنبه دوم اسفندماه جاری به مناسبت بیست و ششمین سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد  نشست مشترک دبیرخانه جشنواره سرود بچه های مسجد و شهرداری بوشهر برگزار شد.

 

علیرضا پولاد مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در این نشست اظهار داشت: یکی از اقدامات تاثیرگذار کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر در جذب کودکان و نوجوانان به مساجد تشکیل گروه های سرود کانونی  بوده است.

 

 وی به برگزاری جشنواره سرود بچه های مسجد اشاره کرد و ادامه داد: این جشنواره به همت ستاد فهما استان بوشهر و با مشارکت کانون شیفتگان حضرت قائم (عج) و موسسه فرهنگی، اجتماعی شهرداری بندر بوشهر برگزاری می شود.

 

پولاد ادامه داد: : یکی از ماموریت های مهم کانون های مساجد شکوفا نمودن استعداد های بچه های مسجد می باشد به همین دلیل با برنامه ریزی های مناسب و طراحی برنامه های کارشناسی شده در این مسیر گام برمی دارد.

 

احمد دهباشی مدیر کانون شیفتگان حضرت قائم (عج) نیز در این نشست به ضرورت استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در فعالیت های فرهنگی استان اشاره کرد و ادامه داد: ظرفیت های بسیار خوبی در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر وجود دارد که لازم است برای هرچه بهتر برگزار شدن و تاثیرگذاری بیشتر برنامه های فرهنگی در سطح استان بوشهر با کانون های فرهنگی هنری مساجد همکاری های لازم صورت گیرد.

 

وی در ادامه بیان داشت: سرود های انقلابی هنرفاخری است که می توان از طریق آن به بیان ارزش های انقلاب اسلامی پرداخت و این روش می تواند تاثرگذاری بیشتری را بر روی نسل جوان جامعه داشته باشد.

 

گفتنی است باتوجه به تقارن سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد و روز بوشهر در 18 اسفند ماه یکی از ویژه برنامه های این روز مختص کانون های فرهنگی هنری  مساجد است.