کانون صاحب‌الزمان روستای بنجو همزمان با 22 بهمن به بهره‌برداری می‌رسد
کانون صاحب‌الزمان روستاي بنجو همزمان با 22 بهمن به بهره‌برداري مي‌رسد
در نشست مشترک مدیر ستاد فهما استان بوشهر و فرماندار تنگستان تصویب شد؛

کانون صاحب‌الزمان روستای بنجو همزمان با 22 بهمن به بهره‌برداری می‌رسد

طي برگزاري نشست مشترک مدير ستاد کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان بوشهر با فرماندار تنگستان، بهره برداري از کانون فرهنگي هنري صاحب الزمان(عج) در روستاي بنجو به تصويب رسيد.
شناسه خبر : 22284 تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۱:۲۹

به گزارش  ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان بوشهر: «علیرضا پولاد»، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر با حضور در شهر اهرم با «عبدالحسن رفیعی پور» پور، فرماندار تنگستان دیدار و گفتگو کرد.

 

پولاد در این نشست که روز شنبه 20 دی ماه برگزار شد، با اشاره به اهمیت حضور جوانان در مساجد اظهار کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با فراهم سازی بستری مناسب و با طراحی و اجرای برنامه های مفرح و جذاب در جذب جوانان به مساجد موفق بوده است.

 

مدیر ستاد فهما استان بوشهر با اشاره به گستردگی فعالیت های ستاد فهما، به اجرای طرح ملی ایران قوی در سراسر اشاره کرد و گفت: در دومین سال اجرای نظام ارزش یابی فهما و با برگزاری طرح ملی ایران قوی بستر رقابت سالم میان کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور فراهم شده و کانون های مساجد در قالب این طرح با اجرای برنامه باهم به رقابت می پردازند.

 

در بخش دیگری از این نشست، رفیعی پور با تاکید بر ضرورت نگاه ویژه به فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: فعالیت های موثر این مجموعه منجر به جذب جوانان به مساجد  شده و از سوی دیگر این فعالیت ها گام موثری در کاهش آسیب های اجتماعی داشته اند.

 

فرماندار تنگستان همچنین ضمن تقدیر از برگزاری طرح شنبه های کتاب اظهار کرد: با توجه به گستردگی استفاده از فضای مجازی و دوری جوانان و مردم از کتاب و کتابخوانی، اجرای طرح شنبه‌های کتاب اقدامی بسیار موثر در جهت توسعه فرهنگ مطالعه در جامعه است.

  

گفتنی است در پایان این نشست، مقرر شد کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان (عج) روستای بنجو در 22 بهمن سال جاری تجهیز و به بهره برداری برسد ،همچنین ویژه برنامه سالروز تاسیس کانون های مساجد در 18 اسفند ماه با حضور مسئولین استانی در این شهرستان برگزار شود.