کارگروه ترویج فرهنگ کار به همت ستاد فهما استان بوشهر تشکیل شد
کارگروه ترويج فرهنگ کار به همت ستاد فهما استان بوشهر تشکيل شد

کارگروه ترویج فرهنگ کار به همت ستاد فهما استان بوشهر تشکیل شد

کارگروه ترويج فرهنگ کار با حضور نخبگان و فعالان اقتصادي به همت ستاد فهما استان بوشهر تشکيل شد.
شناسه خبر : 19813 تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۰:۱۹

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از استان بوشهر: نشست کارگروه هم اندیشی اشتغال جوانان مسجد با حضور نخبگان و فعالان عرصه اشتغال در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر برگزار شد.

 

در این نشست علیرضا پولاد مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اظهار داشت: فرهنگ کار به عنوان شیوه زندگی نقش بنیادی وزیربنایی در ارتقای سطح پویایی جامعه دارد.

 

پولاد ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ کار و اشتغال دربین جوانان گفت: یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید در راستای تقویت زیر ساخت های اقتصادی به آن پرداخت فرهنگ کار است که فرصتی را فراهم سازد تا اقتصاد به صورت درون زا شکوفا شود .

 

وی بیان داشت: اهالی فرهنگ و هنر ورسانه ها نقش بسزایی در فراگیر شدن فرهنگ کار در سطح جامعه دارند، خلق آثار هنری ، فرهنگی،اطلاع رسانی و تبلیغات و برنامه سازی از جمله فعالیت هایی است که می تواند جهت نهادینه کردن این فرهنگ مفید واقع شود.

 

گفتنی است این نشست که با حضور جمعی از نخبگان و فعالان اقتصادی حوزه مسجد برگزار شد به بحث وبررسی در خصوص ایجاد اشتغال ، وام های اشتغال زا برای کانون های فرهنگی هنری مساجد ، بررسی و ایجاد شبکه تولید و فروش و ترویج فرهنگ کار با نگاه به احادیث و روایات پرداختند.